Google search

 
 

2025 рік – це третій рік стратегічного планування госпітальних округів в умовах війни, що вимагає особливо ретельного підходу при річній оцінці стратегічного плану розвитку госпітального округу, розробці операційного плану на 2025 рік, перегляду індикаторів при потребі у відповідності до динаміки змін і стратегії Уряду.

В робочому засіданні з приводу планування розвитку Одеського госпітального округу під головуванням першого заступника голови (начальника) Одеської обласної державної (військової) адміністрації Олександра Харлова та директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Оксани Рокунець-Сорочан з відповідною місією взяв участь директор Центру інноваційної діяльності та інвестицій НУОЗ України імені П.Л. Шупика Володимир Івчук.

Він презентував план розвитку медичної інфраструктури на 2025 рік, який включає кілька ключових напрямків:

  • оптимізація ліжкового фонду: планується зменшити кількість ліжок на 15% (до 4,7 ліжка на 1000 населення), щоб підвищити ефективність їх використання;
  • реструктуризація функцій закладів охорони здоров’я: згідно з новими маршрутами пацієнтів будуть визначені заклади, що спеціалізуються на лікуванні певних захворювань, зокрема при гострих станах (інсультах, травмах, пологах тощо).
  • модернізація медичної інфраструктури та залучення інвестицій: заплановано значне оновлення медичних установ та впровадження новітніх технологій.
  • розвиток медико-соціальних послуг: інтеграція соціальних послуг у медичні заклади для комплексного обслуговування пацієнтів.

Серед пріоритетних цілей на 2025 рік обговорювалися індикатори ефективності для лікарень спроможної мережі області, індивідуальне планування розвитку кожної лікарні, створення умов для інвестицій в інфраструктуру закладів, координація і взаємодія між закладами, впровадження інтегрованого підходу при оцінці медичних та соціальних потреб населення області.

Розвиток кластерів у сфері охорони здоров’я в Одеської області дозволить створити потужну матеріально-технічну базу, залучати нові кадри, ще більшою мірою задовольняти потреби населення у доступній та якісної медичній допомозі. Для ефективного вирішення вказаних питань дуже важлива співпраця з науковцями та провідними організаторами охорони здоров’я, прикладом чого є співпраця з представниками НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

 В публікації використана інформація Департаменту охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації (сторінка Фейсбук).  

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також