Google search

 
 

Вперше в Україні буде здійснюватися навчання на циклі спеціалізації «Клінічне душпастирство» для підготовки капеланів у сфері охорони здоров’я для бакалаврів/магістрів з богослов’я на контрактній основі в Київській православній богословській академії та Національному університеті охорони здоровʼя України імені П. Л. Шупика.

Про це йшлося 4 лютого 2025 року під час відкриття циклу спеціалізації базового рівня за спеціальністю «Клінічне душпастирство». Ректор Київської православної богословської академії доктор наук із богослов’я професор протоієрей Олександр Трофимлюк привітав присутніх з важливою для Університету та Академії подією.

Ця важлива подія, для розвитку клінічного душпастирства в Україні дозволить у подальшому здійснити розвиток цієї спеціалізації з розширенням на інші медичні заклади (регіони), підкреслює значущість міждисциплінарного підходу у сфері охорони здоров’я.

Від Національного університету охорони здоровʼя України імені П. Л. Шупика у підготовці цього заходу активну участь взяли: ректор університету, академік НАМН України, професор Вячеслав Камінський, директор інституту післядипломної освіти Університету, професор Олена Шарікадзе, завідувач кафедри паліативної і хоспісної медицини, професор Анатолій Царенко та професор цієї кафедри, академік НАН ВО України, заслужений лікар України Олег Шекера.

Успіху нам всім!

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 80.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 80.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 78.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також