Google search

 
 

1 лютого на кафедрі кардіології НУОЗ України імені П. Л. Шупика розпочалися безкоштовні суботні факультативи. Такі зустрічі спрямовані на підвищення професійного рівня лікарів, поглиблення знань з актуальних питань кардіології та суміжних спеціальностей, а також обговорення найновіших клінічних рекомендацій та підходів до лікування серцево-судинних захворювань.

Зустріч розпочалася доповіддю завідувача кафедри кардіології, професора Марини Долженко: «Кардіонефрометаболічний синдром. Підбір антигіпертензивного лікування.» Дана патологія - це поєднання серцево-судинних, ниркових і метаболічних порушень, що суттєво підвищує ризик ускладнень. Особливу увагу було приділено сучасним підходам до підбору антигіпертензивної терапії відповідно до міжнародних рекомендацій, яка враховує не лише рівень артеріального тиску, а й функцію нирок і метаболічний статус пацієнта.

Як правильно підібрати лікування пацієнту, що має в анамнезі інфаркт міокарда та симптоми хронічної серцевої недостатності? Які діагностичні процедури потрібно виконувати? Детально про це розповіла асистент кафедри кардіології Людмила Яковенко.

Цікава дискусія відбулася між професором Мариною Долженко та асистентом кафедри, к.мед.н. Тетяною Сімагіною, обговорювали питання менеджменту пацієнтів з хронічним коронарним синдромом відповідно до сучасних рекомендацій. Терапевтичні нюанси були продемонстровані на прикладі клінічних випадків.

Лектори і організатори відмітили високу активність аудиторії і подякували лікарям за постійне самовдосконалення.

Стежте за анонсами на www.Webcardio.org та в додатку MedUA, щоб не пропустити наступні заходи.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також