Google search

 
 

У суботу 8 лютого кафедра кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика провела безкоштовні факультативні заняття для сімейних лікарів, кардіологів, терапевтів, нефрологів з усієї України. Головна мета заходу – зміцнення доказових підходів у лікуванні та детальний аналіз складних клінічних ситуацій.

Зустріч розпочала завідуюча консультативно-діагностичним відділенням, кардіолог, терапевт вищої категорії ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМНУ», д.мед.н. Марія Черська сучасною ідеологією впливу на серцево-судинний ризик. Особливу увагу зосередили на медикаментозній терапії атеросклерозу.

Про всі тонкощі призначення діуретиків та ренопротекції, особливо у пацієнтів з цукровим діабетом на хронічною хворобою нирок розповіла доцент кафедри нефрології та урології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, лікар-нефролог Олена Карпенко.

Інтервенційний кардіолог відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії ДУ “ННЦ “Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені акад. М.Д. Стражеска НАМН України” Юлія Кашуба свою доповідь присвятила оптимізації антиангінальної терапії після реваскуляризації, вибір препаратів для пацієнтів із нормотензією.

Інгібітори АПФ – незамінний клас препаратів у кардіології, але як правильно їх застосовувати в різних клінічних ситуаціях? Чи є відмінності у поглядах кардіолога та фармаколога на їх використання? 

Фармакологічні особливості, що впливають на вибір препарату, потенційні ризики та способи їх мінімізації детально обговорили завідувач кафедри кардіології  професор Марина Долженко та клінічний фармацевт, докторант кафедри, к.пед.н. Наталя Білоусова.

Серед лікарів різних спеціальностей такі зустрічі стали доброю традицією. Цінність факультативу полягає в зручному форматі проведення, високому професіоналізмі доповідачів і можливостях живого спілкування. Лікарі з різних куточків нашої країни під час ефіру мають змогу поставити уточнювальні запитання та отримати від провідного фахівця вичерпну відповідь.

Більш детально про наступні події можна дізнатися на Webcardio.org та на MedUa.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також