Google search

 
 

Уже більше року весь світ живе в умовах пандемії COVID-19. Ця хвороба впливає на перебіг хронічних захворювань органів дихання, до яких відносяться бронхіальна астма та хронічне обструктивне захворювання легень (ХОЗЛ). Саме тому була й обрана відповідна тематика заходу, про який піде мова.

31 березня 2021 року у місті Київ відбувся телеміст «Ведення пацієнта із астмою,  ХОЗЛ. Лікування в стилі «ІЗІ». Він був організований співробітниками кафедри фтизіатрії і пульмонології Інституту сімейної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика разом з асоціаціями пульмонологів, фтизіатрів та алергологів. До телемосту приєдналося понад 5500 лікарів, що додатково засвідчило важливість обговорюваної тематики та доцільність проведення цього заходу. 

Модератором конференції та основним доповідачем на ній став завідувач кафедри фтизіатрії і пульмонології, академік НАМН України Юрій Фещенко. З доповіддю також виступив професор кафедри Сергій Зайков. 

До уваги учасників телемосту було запропоновано онлайн-трансляцію восьми доповідей провідних фахівців, у яких висвітлені питання щодо перспективи використання інгаляційних глюкокортикостероїдів з метою лікування та постковідної реабілітації пацієнтів COVID-19, сучасні підходи до лікування хронічних обструктивних захворювань легень та інше. 

Окрім того відбулися дві панельні дискусії, під час яких були обговорені можливості використання інгаляційних глюкокортикостероїдів при СOVID-19 і POST-COVID, а також основні принципи взаємодії між спеціалістами первинної і вторинної ланки щодо організації медичної допомоги при COVID-19. 

По закінченні доповідей та панельних дискусій була прийнята резолюція. 

Програма телемосту

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також