Google search

 
 

Кафедра медичної інформатики НУОЗ України імені П. Л. Шупика  спільно з Деґгендорфським технологічним інститутом (DIT-ECRI) з 2020 року проводить «DigiHealthDay (День цифрового здоров’я)».

DigiHealthDay ™ - 2021 буде проходити у співпраці з партнерами Деґендорфського технологічного інституту (DIT-ECRI): Міністерством охорони здоров'я Німеччини та охорони здоров'я Баварії, Товариством інформаційних та управлінських систем охорони здоров'я (HIMSS), Міжнародним товариством телемедицини та електронного здоров'я (ISfTeH), Міжнародною асоціацією медичної інформатики (IMIA), Європейською федерацією медичної інформатики (EFMI), Німецьким товариством цифрової медицини (DGDM), Німецьким товариством телемедицини (DGTelemed), Баварським альянсом телемедицини (BTA), Вірменською асоціаціацією телемедицини (AATM), містом Пфаркірхен, Російсько-Вірменським університетом (RAU), Російським університетом дружби народів (RUDN), Національним університетом охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика (Shupyk National Healthcare Univercity of Ukraine) та DigitalHealthNews.eu (медіа-партнер).

Європейський кампус Rottal-Inn Деґгендорфського технологічного інституту (DIT-ECRI)  продовжує свою академічну спрямованість на обмін знаннями в галузі цифрового здоров'я через DigiHealthDay ™ -2021.

Найближчі події з серії DigiHealthDay-2021 включають спеціальні гостьові лекції відомих світових експертів, які присвячені розумінню впливу цифрового здоров'я на охорону здоров'я з міжнародної точки зору.

Професор Йорг Дебатін (Jörg Debatin), голова Центру інновацій у галузі охорони здоров'я, Федеральне міністерство охорони здоров'я (Німеччина), у своїй лекції «Цифрова медицина в Німеччині: Схеми майбутнього» 14 червня розповів про цифрові технології охорони здоров'я та їх розвиток в Німеччині, включаючи їх впровадження/прийняття, нові норми та акти зв’язку та взаємодії інфраструктури.

Професор Джозеф Кведар (Joseph Kvedar), віце-президент з питань охорони здоров’я партнерів та голова правління Американської асоціації телемедицини (ATA), у своїй лекції «Телездоров’я з точки зору США, минулого, сьогодення та майбутнього» 9 липня розповість про телездоров’я усиновлення та його «прогресування» в США, під час пандемії, описуючи також основи, що були закладені раніше, та тенденції, які очікується побачити на початку майбутнього.

Скористайтеся цією можливістю, щоб послухати міжнародних експертів у цій галузі, з можливістю задавати питання. Ви можете налаштуватися на ці ексклюзивні розмови DigiHealthDay ™ з будь-якої точки світу. Зареєструйтесь, якщо ви ще цього не зробили, і переконайтесь, що не пропустите!

Якщо Ви пропустили минулі семінари, у червні та липні цього року  пропонуємо вам ще більше заходів із проведенням попередніх семінарів з питань безпеки пацієнтів для цифрових медичних виробів, бізнес-аналізів з рентгенологічних зображень, важливості високоякісних даних про здоров'я та їх надійного використання для вивчення систем охорони здоров'я,  Штучного Інтелекту  та великих даних,  аналітики в галузі охорони здоров’я та акредитації телемедицини.

Погляньте на список спікерів та подій DigiHealthDay-2021 на веб-сайті www.th-deg.de/digihealthday..

Приєднання до DigiHealthDay ™ - 2021 12 листопада — це участь у дискусії на тему майбутнього цифрових даних в охороні здоров’я з одними з провідних експертів цієї галузі. Серед них: професор Сільвія Тун, керівник головного підрозділу eHealth & Interoperable, Берлінський інститут охорони здоров’я @ Charité; Професор Раджендра Гупта, президент Індійської асоціації з управління хворобами; д-р Берталан Месько, директор Інституту медичного футуризму; доктор Філіппо Мартіно, голова Німецького товариства цифрової медицини e.V. (DGDM); Тетяна Канзавелі, засновник та генеральний директор Open Health Network (США); Артур Олеш, засновник та головний редактор about Digital Health; та д-р Георг Мюнценрідер, начальник відділу цифровізації Міністерства охорони здоров'я та охорони здоров'я Баварії.

Цього року створена спеціальна «Студентська сесія», яка дає студентам та недавнім випускникам програми Digital Health можливість представити свої ідеї досвідченим дослідникам з галузі цифрового здоров’я, університетів та науково-дослідних інститутів у всьому світі, з можливістю виграти грошову премію та публікації в Інтернет-журналі Міжнародного товариства з питань телемедицини та електронного здоров’я та у матеріалах симпозіуму. Подробиці можна знайти на веб-сайті.

 Нагадуємо також про можливість подати свою дослідницьку роботу як тези або доповіді. Вибрані тези та статті будуть опубліковані у матеріалах симпозіуму та у Журналі Міжнародного товариства з питань телемедицини та електронного здоров’я (JISfTeH). Кінцевий термін подання — 1 серпня 2021 року. Щоб отримати докладнішу інформацію, перегляньте розділ «Подання матеріалів» на нашому веб-сайті.

 Участь у  DigiHealthDay безкоштовна.

Для участі у будь-якому заході DigiHealthDay ™ потрібно зареєструватися за посиланням для реєстрації.

За новинами та оновленнями слідкуйте за подією у  Facebook та LinkedIn.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 70.5% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 49.67% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 16% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також