Навіть у мирний час більшість лікарів надає перевагу роботі з пацієнтами, а не підготовці публікацій про неї. Водночас, оприлюднення інформації про самовіддану роботу медичних працівників, зокрема й у нашому Університеті, є важливим елементом інформаційної безпеки, адже підтримує у ці складні часи єдність та впевненість українського народу.

Тому надалі на нашому сайті публікуватимуться короткі замальовки з щоденної діяльності різних кафедр. Сьогодні – про  кафедри нефрології та нирковозамісної терапії і хірургії та судинної хірургії.

Колектив кафедри хірургії та судинної хірургії на чолі з професором Сергієм Саволюком продовжує нести інтенсивну клінічну вахту. До роботи залучені інтерни, клінічні ординатори та науково-педагогічні працівники кафедри, які цілодобово чергують, як лікарі-хірурги.

Кафедра нефрології та НЗТ на чолі з завідувачем професором Дмитром Івановим продовжує надавати діалізну допомогу пацієнтам з ниркової недостатністю. На фотографіях завідувач кафедри та асистенти Лідія Денова і Ірина Завальна працюють з пацієнтами нефрологічного профілю.

Доцент Віктор Лисенко і асистент Микола Крестьянов вже другий тиждень поспіль оперують всіх, хто надходить в лікарню: нескінченний потік хворих. Тому наші колеги прийняли рішення бути на робочому місці весь час, поки є потреба у їхній допомозі. Дуже багато надходить пацієнтів, які потребують надзвичайно серйозних оперативних втручань, проведення яких обтяжене складними умовами війни.

Це дійсно наші герої. Ми Вами пишаємось і молимося за Вас!

Корисність матеріалу: 30.5% - 2 Голосів