Google search

 
 

Співробітники кафедри педіатрії-2 активно беруть участь в лікувальному процесі за місцями свого знаходження. Працюючи в волонтерських центрах, сільських амбулаторіях, поліклініках та стаціонарах на добровільних  засадах, надається активна медична допомога дитячому та дорослому населенню.

Адже під час воєнного часу, по-перше, зменшується доступність медичної допомоги у віддалених районах проживання, по-друге, збільшується кількість населення в цих районах за рахунок евакуації населення, підвищується скупченість, що сприяє збільшенню захворюваності. Окрім того психологічне навантаження, негативні емоції, тривожність, страх збільшує вірогідність випадків загострення хронічних захворювань як у дорослих, так і у дітей.

Не припиняються випадки захворювання на ковідну інфекцію, спостерігаються епідемічні випадки захворювання на вітряну віспу, почастішали випадки ГРВІ та їх ускладнень. 

Професор Тетяна Марушко, доцент Наталія Глядєлова беруть активну участь в процесі забезпечення необхідними препаратами хворих з орфанними захворюваннями як за місцями проживання, так і місцями переселення, в тому числі за кордоном. Дякуючи злагодженим діям всеукраїнських асоціацій громадської організації «Орфанні захворювання України» дітки з важкими захворюваннями в переважній більшості своєчасно отримують життєвоважливі лікарські препарати.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також