Війна Росії проти України докорінно змінила життя українців. Боротьба за мир та перемогу стала головною метою нашого народу.

Тож внесок у перемогу має зробити кожен на своєму робочому місці. Співробітники кафедри дитячих і підліткових захворювань НУОЗ України імені П.Л. Шупика у співпраці з міжнародними і волонтерами та Незалежною асоціацією нутриціології і дієтології України активно беруть участь у волонтерській діяльності.

Завдяки такій співпраці кафедра стала центром збору і розподілу дитячого харчування для дітей з проблемами травного тракту.

Декілька траншів волонтерських гуманітарних вантажів включали спеціалізовані дитячі суміші, каші, фруктові пюре, засоби гігієни, лікарські засоби, хірургічний інструментарій.

Тепер маленькі пацієнти лікарні забезпечені необхідними ліками та спеціалізованим дитячим харчуванням при алергічних захворюваннях і патології, що супроводжується синдромом мальабсорбції.

Також була надана адресна гуманітарна допомога з Австралії дитячій лікарні (спеціалізоване дитяче харчування, засоби гігієни).

Щиро висловлюємо велику подяку нашим закордонним колегам Ксенії Пушиліній та Олександру й Олені Спориш, Ірині Грубер, Ірині Айдемір (Австралія м. Брисбен), Андрію та Віталію Кічмаренко, а також та Оксані Кузьмів із Сан Дієго (США).

Велика подяка всім небайдужим та співробітникам дитячої лікарні за їх самовіддану працю у такий важкий час.