Google search

 
 

12 та 13 квітня 2022 року співробітники кафедри стоматології дитячого віку провели Фахову школу, яка була присвячена актуальним питанням надання стоматологічної допомоги дітям та особам молодого віку в умовах воєнного стану. 

Підвищення професійної підготовки лікарів-стоматологів, забезпечення безперервної післядипломної освіти, ознайомлення з міжнародним досвідом і впровадження передових практичних методик є головною метою цього заходу.

Цільовою аудиторією Фахової школи були лікарі дитячі стоматологи, терапевти-стоматологи, лікарі-стоматологи загальної та приватної практик. Усього учасниками дводенної Школи стали 94 слухачі м. Києва, області та різних регіонів України. До їхньої уваги у програмі Zoom усіма викладачами кафедри були представлені такі презентації:

12.04

10.00-11.10 –  Особливості профілактики, діагностики та лікування герпетичних уражень порожнини рота у дітей, підлітків і осіб молодого віку в умовах воєнного стану - к.мед.н., доцент Корнієнко Л.В.

11.20-12.20 – Загострення захворювань СОПР в умовах воєнного стану у пацієнтів з загальносоматичними хворобами – д.мед.н., проф. Савичук Н.О.;

12.30-13.30 – Фітотерапевтичні препарати, як альтернатива при  захворюваннях слизової оболонки порожнини рота у дітей в умовах воєнного стану - ас. Маркова Н.А.;

13.40-14.40  –  Особливості профілактики, діагностики та лікування кандидозу порожнини рота у дітей, підлітків в умовах воєнного стану - д.мед.н., проф. Трубка І.О.

13.04

10.00-11.10 – Дентофобiя: причини,симптоми i лікування страху перед стоматологом -  к.мед.н., доцент Єрмакова Л.Г.;

11.20-12.20 – Особливості лікування ускладнень карієсу в умовах воєнного стану» - к.мед.н., ас. Стулікова В.С.;

12.30-13.30 – Особливості стоматологічного супроводу вагітних жінок в період воєнного стану - к.мед.н., доцент Парпалей К.А.

Наприкінці кожної доповіді лікарі мали змогу задати запитання доповідачеві та висловити власну думку щодо дискусійних питань обговорюваної тематики. Після завершення конференції на e-mail кожного лікаря-учасника Школи упродовж 1 години надіслано тести зворотного зв'язку (для контролю знань, отриманих під час навчання в рамках даної Фахової школи), яку слухачеві потрібно заповнити упродовж 3 діб після завершення заходу. Учасники, які дадуть не менше 75% правильних відповідей отримають сертифікат з відповідними балами безперервного професійного розвитку у відповідності до Порядку проведення атестації лікарів, затвердженого наказом МОЗ України №446 від 22.02.2019 р.

Читайте також