Днями відбувся вебінар-тренінг від експертки, консультантки з регіональних рішень компанії Clarivate Ірини Тихонкової для науковців НУОЗ України імені П. Л. Шупика «Нові можливості Web of Science Core Collection для науковця».

Захід було організовано за ініціативи пані Ірини у співпраці відділів НЕР та ІТ наукової бібліотеки, аспірантури, докторантури, магістратури та методичної роботи з вищої освіти, кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права та студентського самоврядування НУОЗ України імені П. Л. Шупика, як онлайн навчання з вивчення можливостей Web of Science Core Collection для молодих науковців та викладачів.

Спікер розкрила питання пошуку за допомогою Web of Science: ключової літератури за  темою наукової роботи; партнерів або рецензентів; установ, що фінансують наукові дослідження та грантів. Слухачі отримали відповіді на запитання: як виділити найцитованіші роботи останніх років; як зберегти та поділитися з колегами найцікавішими даними; як проаналізувати вибірку документів за допомогою інструментів та продуктів, які пропонує Web of Science.

Напередодні наші аспіранти отримали можливість прямого дистанційного підключення до Web of Science від служби підтримки компанії Clarivate. Команда служби підтримки компанії Clarivate з розумінням та доброзичливістю відгукнулась на запит від відділу НЕР ті ІТ наукової бібліотеки університету надати таке підключення молодим вченим, у зв’язку з неможливістю використовувати доступ до Web of Science з мережі головного корпусу Університету через наслідки вибуху неподалік.

Матеріали вебінару

Запис вебінару можна отримати за запитом у відділі НЕР ті ІТ наукової бібліотеки –  [email protected]