У тісній співпраці з відділом аспірантури, докторантури, магістратури та методичної роботи з вищої освіти кафедрою філософії в квітні був запланований та розпочатий цикл з основної дисципліни «Філософія, сучасна методологія наукових досліджень та біоетика» для аспірантів з державних установ України (за контрактною формою навчання).

Відповідно до умов військового стану заняття відбуваються дистанційно за допомогою платформи ZOOM. Для ефективної взаємодії з аспірантами кафедра активно використовує платформу ILIAS, на якій розміщено методичні матеріали та рекомендації до циклу.

4 травня проф. Наталія Бойченко провела чергову лекцію та семінарське заняття на тему «Антропологічні ідеї в культурі Київської Русі. Антропологія в Києво-Могилянській академії. Григорій Сковорода. Українська антропологія ХІХ-поч. ХХ ст.». Аспіранти познайомилися з ключовими постатями та ідеями української філософії, відбулася дискусія про національну ідентичність українців, національну ідею, про особливості життєсвіту українського народу. Особливе зацікавлення викликало знайомство з вченням видатних українських філософів Григорія Сковороди та Памфіла Юркевича. Було наголошено, що досвід постійної боротьби України за свою незалежність та державність закликає до більш активного засвоєння культурної спадщини України, збереження та розвитку національної філософії, збільшення питань української філософії в циклах кафедри філософії.

Актуальність матеріалу: 72.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 74.5% - 2 Голосів