Google search

 
 

Кафедра загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології Інституту сімейної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика взяла участь у міжнародній науково-практичній конференції «Війна і люди: як зберегти психічне здоров‘я», яка відбулася 25-26 травня 2022 року у м. Київ (входить до «Реєстру заходів БПР МОЗ України, які проводитимуться у 2022 році», № 5832).

Конференція організована  ДУ «Національний медичний університет імені О.О. Богомольця», ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України», ДУ «Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України», ГО «Асоціація неврологів, психіатрів і наркологів України», ГО «Всеукраїнська асоціація психосоматичної медицини».

Професор кафедри загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології, доктор медичних наук, професор Віталій Омелянович провів в межах конференції майстер-клас «Сучасний підхід до діагностики та терапії ПТСР» та виступив зі стендовою доповіддю «Бойова та оперативна стресова реакція: розлад чи фізіологічний стан».

У майстер-класі було розглянуто основні діагностичні критерії, лікування та теоретичне обгрунтування станів, які на теперішній час позначаються як «Бойова та оперативна стресова реакція», «Гострий стресовий розлад», «Гостра реакція на стрес», «Посттравматичний стресовий розлад», «Комплексний посттравматичний стресовий розлад», «Частковий посттравматичний стресовий розлад», їх клінічний перебіг, діагностика  ПТСР відповідно до класифікацій ICD 10, DSM 5 та ICD 11.

Перегляд майстер-класу доступний на ресурсі You Tube за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=f1sbx4z2nGU

Альтернативне посилання для перегляду: https://youtu.be/f1sbx4z2nGU

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також