Запрошуємо вас пройти спеціалізацію за спеціальністю «Генетика медична» на кафедрі медичної та лабораторної генетики НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Дати проведення:  01.03.2023 р. по 31.05.2023 р.

Мета циклу спеціалізації – підготовка лікарів відповідно до вимог освітньо-кваліфікаційної характеристики лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Генетика медична».

Запрошуємо лікарів, які мають одну зі спеціальностей:

«Внутрішні хвороби», «Загальна практика-сімейна медицина», «Педіатрія», «Акушерство та гінекологія».

Зарахування на цикл буде проводитися 01.03.2023 р. на кафедрі медичної та лабораторної генетики.

Детальніше про зарахування, перелік необхідних документів, можливість отримати путівку читайте за посиланням.

Організація навчання: після реєстрації кожен слухач буде приєднаний до групи навчального циклу в Viber та отримає інструкції стосовно проведення занять.

З уточнення інформації звертайтеся за телефоном: (044) 205 48 13

Електронна адреса кафедри:  [email protected]