Шановні лікарі! Кафедра медицини праці, психофізіології та медичної екології запрошує Вас 28–29 вересня 2023 р. взяти участь у семінарі «Сучасні методи скринінгу, ранньої діагностики та профілактики порушень здоров’я у працюючих в шкідливих та небезпечних умовах: Внутрішня патологія».

Захід відбудеться в онлайн режимі на основі платних освітніх послуг. Вартість участі 1200 грн.
Організатор: Національний університет охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика (офіційний провайдер заходів БПР).

Програма передбачає знайомство з нормативно-правовим забезпеченням проведення медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці, на роботах, що потребують професійного добору, опрацювання матеріалів з питань етіології, факторів ризику, методів скринінгу та ранньої діагностики порушень здоров’я (функціональних відхилень, виробничо-зумовленої патології, професійної патології), методів первинної та вторинної
профілактики.

Учасники, які успішно складуть тестування за підсумками семінару, отримають сертифікат БПР (20 балів).

До участі запрошуються лікарі за спеціальностями: авіаційна та космічна медицина, акушерство і гінекологія, алергологія, гастроентерологія, гематологія, гігієна праці, ендокринологія, загальна практика - сімейна медицина, імунологія, інфекційні хвороби, кардіологія, клінічна біохімія, клінічна лабораторна діагностика, клінічна онкологія, нефрологія, організація і управління охороною здоров’я, ортопедія і травматологія, професійна патологія, пульмонологія, ревматологія, рентгенологія, санологія, стоматологія, суднова медицина, терапевтична стоматологія, терапія, токсикологія, ультразвукова діагностика, урологія, фтизіатрія, функціональна діагностика, хірургія.

Кількість місць обмежена. Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням