Семінар кафедри ортопедичної стоматології НУОЗ України імені П.Л. Шупика «Актуальні питання стоматології воєнної доби. Стоматологічні прояви загальносоматичної патології, сучасні методи комплексної реабілітації» (в онлайн режимі на основі платних освітніх послуг)

Дата проведення: 13 листопада  2023 р.

Тривалість проведення: 1 день (6 годин)

Вартість участі - 600 грн.

Шановні колеги! Маємо честь запросити лікарів - стоматологів взяти участь у семінарі кафедри ортопедичної стоматології НУОЗ України імені П.Л. Шупика (офіційний провайдер заходів БПР 1065) в онлайн режимі, яка відбудеться 13 листопада 2023 року. За участь у семінарі після успішного складання тестового контролю в гугл формі Ви отримаєте сертифікат на 10 балів безперервного професійного розвитку. Захід враховується для лікарів-стоматологів, лікарів-стоматологів-ортопедів, лікарів-стоматологів-терапевтів, лікарів-стоматологів-дитячих, лікарів-пародонтологів, лікарів-стоматологів-ортодонтів, лікарів-стоматологів-хірургів та лікарів-щелепно-лицевих хірургів.

Під час роботи семінару передбачаються дискусії з питань фундаментальних і прикладних досліджень в галузі сучасної стоматології.

Програма семінару:

09.45-10.00 - Підключення учасників до семінару.

10.00-11.00 Доповідь «Протоколи надання невідкладної домедичної і медичної допомоги населенню під час бойових дій». Доповідач: професор кафедри ортопедичної стоматології П. Леоненко.

11.00-12.00 Доповідь «Основи дентальної імплантації». Доповідач: завідувач кафедри ортопедичної стоматології, професор В. Біда.

12.00-13.00 Доповідь «Методики дентальної імплантації: переваги і недоліки». Доповідач: завідувач кафедри ортопедичної стоматології, професор В. Біда.

13.00-13.40 Дискусія. Відповіді на запитання.

13.40-15.40 Доповідь «Стоматологічні прояви загальносоматичної патології в умовах воєнної агресії, сучасні методи комплексної реабілітації». Доповідач: професор, професор кафедри ортопедичної стоматології О. Дорошенко.

15.40-16.00 Дискусія. Відповіді на запитання.

Реєстрація на захід за посиланням

Еелектронна адреса [email protected] Дорошенко Олена Миколаївна