Шановні колеги! Запрошуємо Вас на цикл тематичного удосконалення «Питання алергології в педіатрії», який буде проходити на кафедрі педіатрії, дитячих інфекційних хвороб, імунології та алергології НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Дати навчання: з 04 по 12 грудня 2023 року.

Кількість балів БПР: 50 балів.

Форма навчання: очна

Вартість: безоплатно для лікарів бюджетних закладів (біля 10 місць) та 27000 грн. (контракт).

Запрошуємо лікарів: лікарів-педіатрів, дитячих алергологів, дитячих імунологів, сімейних лікарів та лікарів інших спеціальностей педіатричного профілю відповідно до сучасних вимог медичної науки та потреб практичної охорони здоров’я.

Опис курсу:  ознайомлення з теоретичними основами, науковими досягненнями, нормативно-правовою базою та навчальними методиками дисципліни дитячої алергології на сучасному етапі.

Програма передбачає відпрацювання методик специфічного алергологічного обстеження, а також теоретичні, клініко-анамнестичні особливості окремих нозологічних форм алергічних захворювань у дітей, надання невідкладної допомоги при гострих алергологічних станах.

Основні розділи циклі ТУ:

1. Спеціалізована алергологічна допомога дітям.
  2. Сучасні поняття про реактивність та імунітет.
  3. Загальна алергологія. Сучасна теорія виникнення алергічних реакцій. Сучасні принципи діагностики алергічних захворювань.
  4. Годування дітей з алергічною патологією.
  5. Клінічна імунологія. Імунодефіцитні стани. Аномалії конституції.
  6. Гострі алергози
  7. Бронхіальна астма та респіраторні алергози
  8. Харчова алергія та алергічні ураження шкіри
  9. Медикаментозна алергія. Поствакцинальні реакції, ускладнення і захворювання
  10. Грибкова алергія. Гіпереозинофільні синдроми
  11. Вибрані питання педіатрії, необхідні для диференційної діагностики з алергічними захворюваннями.
  12. Питання імунопрофілактики

Чекаємо саме на Вас. Додаткова інформація:

Тел.: +38044 238 77 11, +38044 236 21 91,+380731679716

Контактна особа: доцент Олена Усова

Електрона скринька: [email protected]

Очна реєстрація: 04.12.23 з 09.30 до 13.00.

Адреса: клінічна база кафедри - НДСЛ «ОХМАТДИТ».

Дистанційна  реєстрація: скановані копії документів надіслати на адресу електронної пошти [email protected] з позначкою «Документи для реєстрації на цикл ТУ» - для Усової Олени Іванівни.

Додаткова інформація з питань реєстрації за посиланням.

Для забезпечення зворотного зв’язку потрібно обов’язково вказати Ваш контактний мобільний номер телефону та адресу е-mail.