Кафедра медицини невідкладних станів НУОЗ України імені П. Л. Шупика має честь запросити Вас для проходження навчання в рамках фахової школи «Невідкладна психологічна допомога при посттравматичному стресовому розладі» розроблена колективом кафедри медицини невідкладних станів НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Мета циклу – навчання та відпрацювання дій у випадку виникнення  ризику посттравматичного стресового розладу. Програма складається з 3 основних розділів. В основних розділах передбачається висвітлення сучасних аспектів менеджменту посттравматичного стресового розладу. Програма передбачає ознайомлення  з протоколом надання допомоги пацієнтам згідно International Trauma Life Support (8th edition) та авторським підходом колективу кафедри до висвітлення дії лікарів при посттравматичному стресовому розладі. Навчальний план розрахований на 8 годин. Слухачам, які успішно склали тестовий контроль видається сертифікат про проходження циклу встановленого зразка.

Цільова аудиторія (відповідно до Номенклатури лікарських спеціальностей): всі лікарські спеціальності, всі провізорські спеціальності, всі спеціальності молодших спеціалістів з медичною освітою

Запланована кількість учасників: 24

Метод / методи навчання: словесні, наочні, практичні.

Кількість балів БПР: 10

Дата заходу БПР: 21.12.2023

Вартість участі - 400 грн.

Місце проведення заходу БПР (повна адреса): м. Київ, вул. Братиславська 3, кафедра медицини невідкладних станів / дистанційна форма

Викладачі:

завідувач  кафедри медицини невідкладних станів д. мед.н. Антон Волосовець,

доцент кафедри медицини невідкладних станів Ольга Крамарева.

Програма фахової школи «Невідкладна психологічна допомога при посттравматичному стресовому розладі»:

8.45-9.00 - Реєстрація учасників

9.01 - 11.00 – Поняття про посттравматичний стресовий розлад

11.01-14.00 - Правила невідкладної психологічної самодопомоги

14.01-17.00 – Правила невідкладної психологічної допомоги іншим

17.01-17.30 - Робота з групами, обговорення проблемних питань

17.31-18.00 - Заключний тестовий контроль

18.01 - Завершення фахової школи

Контакти: [email protected]

Форма для реєстрації за посиланням.