Шановні колеги! Запрошуємо Вас на майстер-клас: "Травматизація під час пологів: що зробити для мінімізації ризику дисфункції тазового дна?».

Організатори:

• Національний університет охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика, кафедра акушерства, гінекології та медицини плода.
  • Всеукраїнська асоціація безперервної професійної освіти лікарів та фармацевтів

Дата: 15 березня 2024 року. Початок: 13:00

Формат – змішаний (онлайн та очно).

Кількість балів БПР: 10 балів.

Вартість майстер-класу (без урахування комісії):

Онлайн - 100 грн.

Очно - 500 грн.

Реєстрація за посиланням

Адреса: м. Київ, вулиця Мостицька, 11, Київський міський пологовий будинок N2, актова зала.

На Вас чекають неперевершені експерти:

• Світлана Жук - професор, завідувач кафедрою акушерства, гінекології та медицини плода НУОЗ України імені П. Л. Шупика, заслужений лікар України.
  • Оксана Щуревська - професор кафедри, лікар акушер-гінеколог вищої астестаційної категорії, член Української асоціації акушерів-гінекологів та Української асоціації перинатологів.
  • Олена Щербінська - доцент, професор кафедри акушерства, гінекології та медицини плода НУОЗ України імені П.Л. Шупика, президент Всеукраїнської асоціації безперервної професійної освіти лікарів та фармацевтів, віце-президент Асоціації перинатологів України
  • Лариса Захурдаєва - кандидат мед. наук, завідуюча акушерським відділенням БМЦ "Лелека", лікар акушер-гінеколог вищої категорії

На заході будуть розглянуті такі теми:

• Прелімінарний період - версії та контраверсії.
  • Пологовий травматизм - від статистики до віддалених результатів.
  • Чи відрізняються підходи до профілактики пологового травматизму раніше і тепер.
  • Профілактика пологового травматизму.
  • Вагінальний статус жінок: вплив на пологовий травматизм.

Детальніше за телефонами:

+38 (097) 162 32 01, +38 (097) 162 24 59, +38 (050) 671 77 18

Електронна адреса:  [email protected]

Чекаємо вас 15 березня о 13:00.

Реєстрація за посиланням