Кафедра медицини невідкладних станів НУОЗ України імені П.Л. Шупика має честь запросити Вас для проходження навчання в рамках фахової школи «Невідкладні стани в амбулаторній практиці» розробленої колективом кафедри медицини невідкладних станів НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Мета циклу – навчання та відпрацювання дій у випадку виникнення  невідкладних станів різного характеру у пацієнтів в амбулаторних умовах надання медичної допомоги. Програма складається з 4 основних розділів. В основних розділах передбачається висвітлення сучасних аспектів забезпечення базової підтримки життя у дорослих та дітей, та менеджмент невідкладних станів різного характеру у пацієнтів в амбулаторних умовах. Програма передбачає ознайомлення з протоколом надання допомоги пацієнтам згідно Tactical Combat Casualty Care ASM, Basic Life Support, International Trauma Life Support (8th edition) та авторським підходом колективу кафедри до висвітлення дії лікарів при зупинці серцевої діяльності, зупинці дихання, порушеннях функцій центральної нервової системи. Навчальний план розрахований на 16 годин. Слухачам, які успішно склали тестовий контроль, видається сертифікат про проходження циклу встановленого зразка.

Дата заходу БПР: 09.04.2024 – 10.04.2024
Кількість балів БПР: 20
Запланована кількість учасників: 72
Вартість участі - 1000 грн.

Цільова аудиторія (відповідно до Номенклатури лікарських спеціальностей): всі лікарські спеціальності, всі провізорські спеціальності, всі спеціальності молодших спеціалістів з медичною освітою

Метод / методи навчання: словесні, наочні, практичні. Місце проведення заходу БПР (повна адреса): м. Київ, вул. Братиславська 3, кафедра медицини невідкладних станів / дистанційна форма

Викладачі:

• Волосовець Антон Олександрович - доцент, завідувач кафедри медицини невідкладних станів Національного університету  охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика.
  • Зозуля Іван Савович - професор кафедри медицини невідкладних станів Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика.
  • Крамарева Ольга Геннадіївна - доцент кафедри медицини невідкладних станів Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика.
  • Іващенко Олег Васильович - доцент кафедри медицини невідкладних станів Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика.
  • Вербицький Ігор Володимирович - доцент кафедри медицини невідкладних станів Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика.
  • Бойко Аліна Володимирівна - асистент кафедри медицини невідкладних станів Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика.

Програма фахової школи «Невідкладні стани в амбулаторній практиці»

09.04.2024 року

8.45-9.00 - Реєстрація учасників