Шановні колеги! Стоматологічний факультет НУОЗ України імені П.Л. Шупика запрошує лікарів-стоматологів на науково-практичну конференцію «Стоматологічне здоров’я та якість життя» (11-13 квітня 2024 р.). В рамках конференції відбудеться симпозіум молодих вчених «Інновації в практичну стоматологію».

Дата проведення симпозіуму: 11 квітня 2024 року.

Початок заходу: о 10:00.

Початок реєстрації (для офлайн учасників): о 9:30.

Формат проведення: змішаний (ютуб трансляція).

Вартість: безкоштовно.

Адреса проведення: аудиторія 401 (теоретичний корпус), вул. Дорогожицька, 9, Київ.

Запрошуємо: лікарів-стоматологів всіх спеціальностей, аспірантів, молодих вчених та досвідчених науковців.

В рамках заходу:

• питання розвитку наукових досліджень в НУОЗ України імені П.Л. Шупика;
  • роз’яснення можливостей молодих вчених отримати міжнародні гранти, пройти стажування за кордоном, кар'єрне зростанні молодих вчених;
  • вдосконалення наукової діяльності та індивідуальні рекомендації аспірантам щодо виконання дисертаційних робіт від провідних фахівців галузі;
  • анонс про день відкритих дверей університету, що запланований на 13 квітня 2024 року.
  • детальні відповіді на питання учасників заходу.

Програма заходу додається (посилання).

Посилання на онлайн-участь буде надіслано на електрону пошту, яку ви вкажете під час реєстрації (посилання для реєстрації)

Долучайтеся до заходу і підтримайте молодих науковців Національного медичного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика!

Актуальність матеріалу: 81.14% - 7 Голосів
Корисність матеріалу: 83.14% - 7 Голосів