Національний університет охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика нещодавно підписав Велику хартію університетів (Magna Charta Universitatum - MCU 2020).

Підписання хартії свідчить про те, що ми підтримуємо та реалізуємо у всіх сферах діяльності закладу основні цінності хартії: глобального зобов'язання просувати і підтримувати академічну свободу, інституційну автономію, зв'язок між викладанням і дослідженнями, соціальну відповідальність і основні цінності вищої освіти.

Велика Хартія Університетів визнає, що діяльність університетів, які дотримуються цих принципів, може набувати різних форм під впливом культури, географії та історії. Попри те, що документ є продуктом певного періоду європейського розвитку, він визнає світ як єдину мережу, у якій знання повинні долати культурні кордони для досягнення порозуміння між людьми.

Приєднуйтесь до нас, підписавши MCU 2020, і станьте частиною спільноти, яка прагне постійно вдосконалювати майбутнє вищої освіти.

Подати заявку можна тут

Більш детально про Велику хартію університетів 2020 (посилання)

#MCU2020 #ВідповідальніУніверситети #АкадемічнаСвобода