В Національному університеті охорони здоров’я імені П. Л. Шупика здійснюється прийом на навчання для здобуття вищої освіти на другому (магістерському) рівні і на третьому освітньо-науковому рівні (аспірантура) для здобуття ступеня доктора філософії.

Стоматологічний факультет університету запрошує на навчання в магістратурі та аспірантурі. Щоденно в приймальній комісії НУОЗ України імені П. Л. Шупика проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з абітурієнтами, які планують навчання в нашому університеті, зокрема за спеціальністю 221 «Стоматологія».

На фото: доцент кафедри терапевтичної стоматології стоматологічного факультету Елла Павленко розповідає про особливості вступної кампанії цьогоріч та переваги навчання в Національному університеті охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика.

Адреса приймальної комісії: вул. Дорогожицька, 9, м. Київ 04112, кім. 55. Телефон +380506747701.

Актуальність матеріалу: 87.25% - 4 Голосів