Як і багато сфер нашого життя, медицина переживає трансформацію. Цей шлях є непростим. Спершу пандемія COVID-19, а тепер і війна, пришвидшили впровадження нових технологій та інструментів. Багато закладів долучаються до впровадження змін, тому ми хочемо відзначити новаторів та лідерів. Запрошуємо до участі у відборі кращого цифрового закладу!

Дедлайн подання заявок — 15 серпня 2024 року.

Як відбудеться відбір?

Етап 1. Збір заявок від учасників: заповнюйте заявку та беріть участь у відборі.

Етап 2. Публічне голосування: медична спільнота та пацієнти матимуть змогу проголосувати за заклад, оцінюючи рівень цифровізації, успішні кейси та зручність для пацієнтів.

Етап 3. Результати: учасник, який набере найбільше голосів, буде відзначений як кращий цифровий заклад.

Цьогоріч відзначимо лідера відбору під час eHealth Summit – першої події в Україні, присвяченій цифровізації медичної сфери, що відбудеться у вересні.

Як взяти участь у конкурсі:

Заповніть заявку, в якій зафіксуйте відповіді на всі запитання та детально опишіть свій досвід в організації цифрових процесів у вашому закладі. І не забудьте прикріпити фото!

Заявка складається з кількох розділів, в яких відображено:

• рівень цифровізації закладу
  • зручність для пацієнта
  • захист даних
  • цифрові компетенції медичних працівників
  • успішні кейси застосування цифрових технологій.

Увага! Від кожного закладу можна надіслати лише 1 заявку.

Беріть участь у відборі та діліться з однодумцями своїм досвідом, як зробити медичний заклад сучасним, ефективним та цифровізованим!

Актуальність матеріалу: 25.5% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 32.5% - 2 Голосів