Шановні колеги, кафедра медичної та лабораторної генетики НУОЗ України імені П. Л. Шупика запрошує на додатковий позабюджетний цикл спеціалізації зі спеціальності «Генетика медична».

Тривалість навчання на циклі три місяці (02.09-02.12.2024 р).

Формат навчання: змішаний.

Навчання відбуватиметься на базі клінічних медичних закладах охорони здоров’я, які надають високотехнологічну багатопрофільну допомогу дітям (НДСЛ «Охматдит», КМДКЛ №2).

Під час навчання для отримання та відпрацювання практичних навичок активно залучаються ресурси Центру симуляційних методів навчання університету.

Після закінчення циклу слухачам видається сертифікат про проходження курсу встановленого зразка з присвоєнням звання лікаря спеціаліста за спеціальністю «Дитяча анестезіологія».

При виникненні запитань звертатись за тел. (063) 114 03 89 (доцент Танцюра Людмила Дмитрівна).

Вартість навчання за один місяць 5400 грн.

Для отримання путівки можливі два варіанта:

1. Звернутись безпосередньо в НУОЗ України імені П. Л. Шупика: вул. Дорогожицька 9, перший поверх, каб. 12 (відділ спеціалізації).
  2. Через електронну реєстрацію

NВ! Будь ласка, враховуйте, що електронна реєстрація може займати кілька днів, тому прохання не зволікати з реєстрацією.

З повагою,

Колектив кафедри.