Вітаємо , шановні колеги!

З радістю анонсую початок спеціалізації за спеціальністю «Хірургія», яка розпочнеться 2 вересня 2024 року на базі кафедри ендоскопічної та роботизованої загальної і метаболічної хірургії.

Програма  кафедри розроблена для підвищення теоретичної та практичної підготовки лікарів-хірургів, а також для покращення їхньої професійної готовності до самостійної діяльності.

Програма спеціалізації включає:

- 9 місяців (1620 годин) та 54 кредити для лікарів, які закінчили інтернатуру за іншими спеціальностями (окрім стоматологічного, педіатричного, медико-профілактичного, лабораторного та медико-психологічного профілю).
-5 місяців (900 годин) та 30 кредитів для лікарів-хірургів дитячих і тих, хто не працював більше трьох років за цією спеціальністю.

По завершенню навчання ви отримаєте всі необхідні знання та навички відповідно до Національної рамки кваліфікацій для лікаря-хірурга.

Програма забезпечує високий рівень підготовки та формує здатність до самостійної професійної діяльності.

Запрошую вас долучитися до нашої програми та вдосконалити свої професійні навички!

Запис за телефоном +380 (96) 662 34 26

Дякую за увагу і до зустрічі у нас на кафедрі!