Кафедра медицини невідкладних станів НУОЗ України імені П. Л. Шупика має честь запросити Вас для проходження навчання в рамках фахової (тематичної) школи “Базова підтримка життя у дорослих” розроблена колективом кафедри медицини невідкладних станів НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Мета циклу – навчання та відпрацювання дій у випадку виникнення гострої зупинки серцевої діяльності та дихання. Програма складається з 7 основних розділів. В основних розділах передбачається висвітлення сучасних аспектів менеджмену пацієнтів з гострою зупинкою серцевої діяльності та дихання. Програма передбачає ознайомлення  з протоколом надання допомоги пацієнтам згідно Basic Life Support від American Heart Association (BLS AHA), International Trauma Life Support (8th edition) та авторським підходом колективу кафедри до висвітлення дії лікарів при гострій зупинці дихання та серцевої діяльності. Навчальний план розрахований на 8 годин. Слухачам, які успішно склали тестовий контроль видається сертифікат про проходження циклу встановленого зразка.

Цільова аудиторія: всі лікарські спеціальності, всі провізорські спеціальності, всі спеціальності молодших спеціалістів з медичною освітою, всі спеціальності професіоналів з вищою немедичною освітою, які працюють в системі охорони здоров’я, всі спеціальності професіоналів у галузі охорони здоров’я у закладах охорони здоров’я

Дата заходу БПР: 20.09.2024

Вартість участі - 600 грн.

Кількість балів БПР: 10

Запланована кількість учасників: 72

Формат проведення: онлайн

Місце проведення заходу БПР (повна адреса): м. Київ, вул. Братиславська 3, кафедра медицини невідкладних станів / дистанційна форма

Викладачі:

Антон Волосовець - завідувач  кафедри медицини невідкладних станів, доцент, доктор медичних наук.

Іван Зозуля – професор кафедри; доценти кафедри: Ольга Крамарева, Олег Іващенко, Ігор Вербицький, асистент кафедри Аліна Бойко.

Програма фахової школи «Базова підтримка життя у дорослих»:

8.45-9.00 - Реєстрація учасників

9.01 - 10.00 – Виявлення потерпілого у стані раптової зупинки кровообігу. Перевірка ознак життя. Початкові дії рятувальника при виявлені потерпілого у стані раптової зупинки кровообігу.

10.01 - 11.00 –Непрямий масаж серця

11.01 - 12.00 – Забезпечення прохідності дихальних шляхів та проведення ШВЛ за допомогою мішка та лицьової маски.

12.01 - 13.00 – Використання АЗД.

13.01 - 14.00 – Переведення потерпілого без свідомості з ознаками життя у бічне стабільне положення.

14.01 - 15.00 – Дії при виявленні стороннього тіла дихальних шляхів.

15.01 - 16.00 – Особливі умови проведення СЛР.

16.01 - 17.00 – Робота з групами, обговорення та дискусія

17.01 - Завершення фахової (тематичної) школи