Шановні колеги!

Маємо честь запросити лікарів - стоматологів взяти участь у семінарі кафедри ортопедичної  стоматології НУОЗ України імені П. Л. Шупика (офіційний провайдер заходів БПР 2237, номер заходу 1001247) "Актуальні питання дентальної імплантації", який відбудеться 21 жовтня 2024 року. За участь у семінарі  після успішного складання тестового контролю в гугл формі Ви отримаєте сертифікат на 10 балів безперервного професійного розвитку.

Дата проведення: 21 жовтня  2024 р.
Тривалість проведення: 1 день (6 годин)

Формат проведення: онлайн

Кількість балів БПР: 10 балів
Вартість участі - 600 грн.

Захід враховується для лікарів-стоматологів, лікарів-стоматологів-ортопедів, лікарів-стоматологів-терапевтів,  лікарів-пародонтологів, лікарів-стоматологів-ортодонтів, лікарів-стоматологів -хірургів, лікарів--щелепно-лицевих хірургів, молодших спеціалістів з медичною освітою за фахом «Стоматологія» і «Ортопедична стоматологія».
Під час роботи семінару  передбачаються дискусії з питань фундаментальних і прикладних досліджень в галузі сучасної стоматології та імлантології.

Програма семінару:

21.10.2024

09.45 - 10.00 - Підключення учасників до семінару

10.00 - 11.00 Доповідь «Основи дентальної імплантації»

Доповідач:  професор Біда В. І., завідувач кафедри ортопедичної стоматології, цифрових технологій та імплантології.

11.00-12.00 Доповідь "Методики дентальної імплантації: переваги і недоліки»

Доповідач: професор Біда В. І.

12.00 - 12.30 Дискусія. Відповіді на запитання

12.30-13.10 Доповідь "Превенція втрати альвеолярного відростка на етапах видалення зубів: сучасні концепції на засадах доказової медицини"

Доповідач: професор Леоненко П. В.

13.10- 15.30 Доповідь «Сучасні протоколи дентальної імплантації»

Доповідач: професор Леоненко П. В.

15.30 - 16.00 Дискусія, відповіді на запитання.

Реєстрація на захід за посиланням

Електронна адреса [email protected] Дорошенко Олена