Шановні колеги!

Маємо честь запросити лікарів - стоматологів взяти участь у фаховій школі кафедри ортопедичної  стоматології, цифрових технологій та імплантології  НУОЗ України імені П. Л. Шупика (офіційний провайдер заходів БПР 2237, номер заходу 1001262) «Коморбідний стоматологічний пацієнт: мультидисциплінарний підхід до лікування»,  яка відбудеться 24-25 жовтня 2024 року.

Захід враховується для лікарів-стоматологів, лікарів-стоматологів-ортопедів, лікарів-стоматологів-терапевтів, лікарів-стоматологів-дитячих, лікарів-пародонтологів, лікарів-стоматологів-ортодонтів, лікарів-стоматологів -хірургів та лікарів--щелепно-лицевих хірургів, молодших спеціалістів з медичною освітою за фахом «Стоматологія» і «Ортопедична стоматологія».

За участь у фаховій школв  після успішного складання тестового контролю в гугл формі Ви отримаєте сертифікат на 20 балів безперервного професійного розвитку.

Під час роботи семінару передбачаються дискусії з питань фундаментальних і прикладних досліджень в галузі сучасної стоматології.

Дата проведення: 24.10-25.10.2024
Тривалість проведення: 2 дні (12 годин)

Формат проведення: онлайн

Кількість балів БПР: 20 балів

Вартість участі - 1200 грн.

Програма фахової школи:

24.10.202

09.45 - 10.00 - Підключення учасників до конференції

10.00 - 12.30 Лекція " Коморбідний стоматологічний пацієнт: мультидисциплінарний підхід до лікування "

Доповідач:  Дорошенко О. М. професор кафедри ортопедичної стоматології, цифрових технологій і імплантології, лікар-стоматолог-ортопед, вища кваліфікаційна категорія за фахом «Ортопедична стоматологія», член координаційної ради Асоціації стоматологів України.

12.30- 13.00 Дискусія. Відповіді на запитання.

13.00 -14.20 Лекція "Сучасні конструкції незнімних зубних протезів в ортопедичній стоматології у пацієнтів із супутньою патологією "

14.20 - 14.40 Дискусія. Відповіді на запитання.

14.40- 16.00 Лекція "Мезіо-дистальне переміщення зубів при дефектах зубних рядів, ортодонтичний спосіб заміщення часткових ключених дефектів"

Доповідач: Оснач Р. Г. доцент кафедри ортопедичної стоматології, цифрових технологій і імплантології, лікар-стоматоолог-ортопед, лікар-стоматолог-ортодонт,вища кваліфікаційна категорія за фахом «Ортопедична стоматологія», «Ортодонтія»

25.10.2024

09.45 - 10.00 - Підключення учасників до конференції

10.00- 11.40 20 Лекція "Ортодонтична підготовка до ортопедичного лікування та дентальної імплантації у пацієнтів із коморбідними станами»

11.40 – 12.00 Дискусія. Відповіді на запитання.

12.00 – 14.00 Доповідь Сучасні види ретракції ясенного краю при виготовлені естетичних реставрацій

Доповідач: Паливода І. І. доцент кафедри ортопедичної стоматології, цифрових технологій і імплантології, лікар-стоматоолог-ортопед, вища кваліфікаційна категорія за фахом «Ортопедична стоматологія».

14.00-16.00   Лекція «Адгезивний протокол фіксації естетичних стоматологічних реставрацій»

Доповідач: Дорошенко О. М. професор кафедри ортопедичної стоматології, цифрових технологій і імплантології, лікар-стоматолог-ортопед, вища кваліфікаційна категорія за фахом «Ортопедична стоматологія», член координаційної ради Асоціації стоматологів України.

Реєстрація на захід за посиланням

Еелектронна адреса [email protected] Дорошенко Олена