Міністерство освіти і науки України повідомило на офіційній сторінці Фейсбук, що нині в Україні приблизно 30 університетів і науково-дослідних інституцій, які більш-менш активно займаються інноваціями та комерціалізацією власних розробок. Крім цього, з 36 створених наукових парків, лише 5 провадять економічну діяльність.
Міністерство освіти і науки України пропонує до обговорення новий законопроєкт, який має сприяти активізації діяльності наукових парків, університетів та НДІ, зробити їх сучасними і конкурентоздатними.
Як проєкт «Science City» допоможе стимулювати науково-технічну та інноваційну діяльність в університетах і наукових установах відображено на фото.
Дізнавайтеся більше за посиланням
Діліться думками й пропозиціями до 25 січня — пишіть на електронну пошту: [email protected], [email protected].
Додаткова інформація:
Науковий парк - юридична особа, що створюється у формі господарського товариства, яке повинно мати у складі учасників не менше одного закладу вищої освіти та/або наукової установи;
Пріоритетні напрями діяльності наукового парку - економічно і соціально зумовлені наукові, науково-технічні та інноваційні напрями діяльності, що відповідають меті створення наукового парку, галузевому профілю та/або спеціалізації закладу вищої освіти та/або наукової установи - засновників (учасників, акціонерів) та можуть враховувати потреби регіону (території), в якому створено науковий парк, і пріоритетні напрями діяльності, визначені законами України в науковій, науково-технічній та інноваційній сферах. Детальніше у Законі України «Про наукові парки» за посиланням.