Google search

 
 

Шановні колеги! Кафедра військово-медичної підготовки та реабілітації військовослужбовців НУОЗ України імені П. Л. Шупика анонсує початок набору слухачів на навчання у циклі тематичного удосконалення «Організація і зміст хірургічної допомоги при ранах, травматичному шоку і травмах кінцівок».

Дати проведення: 24.02-10.03.2025
Кількість балів БПР: 50 балів
Формат оплати: контракт (3000грн)
Формат навчання: змішана (очно-заочно)

Запрошуються  лікарі: хірурги, травматологи, анестезіологи, нейрохірурги, ортопеди, неврологи.

Цикл ТУ передбачає розгляд питань, пов’язаних з концептуалізацією сучасного міждисциплінарного напряму діагностики і хірургічної допомоги при бойовій травмі відповідно до існуючих протоколів.


Питання хірургічного лікування вогнепальних та мінно-вибухових ран верхніх і нижніх кінцівок, можливостей покращення та аналіз результатів хірургічного лікування бойових поранень кінцівок. Розглядатимуться принципи проведення ампутацій, реампутацій та покази до їх проведення при мінно-вибуховій травмі, відповідно до вимог системи якості підготовки кадрів для сфери охорони здоров'я, ознайомлення з новітніми досягненнями в галузі.

Значна увага приділятиметься медичній реабілітації хворих із бойовою травмою верхніх і нижніх кінцівок. Вивчатимуться питання профілактики та лікування травматичного шоку і синдрому тривалого стиснення на етапах медичної евакуації.

Особливості воєнно-польової хірургії в Україні. Своєчасне та якісне надання хірургічної медичної допомоги на етапах медичної евакуації є головною умовою збереження життя та профілактики тяжких ускладнень у поранених і травмованих на війні, антитерористичних операціях, а також у мирний час, при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та виконанні миротворчих операцій.


Цикл проводить професор кафедри військово-медичної підготовки та реабілітації військовослужбовців, «Заслужений винахідник України»,  Білінський Петро Іванович (автор понад 160 наукових праць, 2 монографій, 4 навчальних посібників, 3 – з військово-польової хірургії, 28 патентів на винаходи України).


Місце проведення: НУОЗ України імені П. Л. Шупика, м.Київ, вул.Дорогожицька, 9.

[email protected]

Дізнатись деталі та зареєструватись можна

за номером телефону 097-359-66-14


Приєднуйтесь!

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також