YUFE відкриває конкурси мобільності для молоді у рамках Erasmus+ у кожному з університетів-партнерів YUFE. Особи, які навчатимуться за програмою YUFE Student Journey, зможуть реалізувати виїзні заходи вже у 2022/2023 навчальному році.

Здобувши грант на фізичну мобільність, учасники зможуть зареєструватися на курси YUFE через віртуальний кампус мережі та зробити всі необхідні подальші кроки. Важливо, що каталог курсів YUFE у віртуальному кампусі було оновлено та додатково розширено курсами на 2022/2023 навчальний рік.

Варто зазначити, що YUFE також готує багато віртуальних курсів, тож студенти, аспіранти матимуть можливість вибирати між фізичною та віртуальною мобільністю чи комбінувати активності.

Подальша інформація за посиланням: https://yufe.eu/yufe/yufe-opens-the-next-round-of-erasmus-mobility-calls

Для подання заявок на участь у програмі Еразмус+ просимо звертатися до відділу міжнародного співробітництва НУОЗ України імені П. Л. Шупика за електронними адресами: [email protected]; [email protected]; [email protected]