Асистент кафедри Ендоскопічної та роботизованої загальної і метаболічної хірургії, доктор філософії (PhD).

Спеціалізація: хірург, проктолог.
Освіта:
- З 2008 по 2014 р. навчався у НМУ ім. О. О. Богомольця на ІІ-му медичному факультеті.
- 3 2014 по 2017 р. проходження інтернатури на базі КМКЛ №5 за спеціальністю «Хірургія».
- З 2017 р. по 2019 р. проходження клінічної ординатури на кафедрі хірургії і проктології НМАПО ім. П. Л. Шупика.

2019 рік - спеціалізація з проктології.
- З 2019 по 2023 р. навчання в аспірантурі (очна вечірня форма) на кафедрі хірургії і проктології НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

2023 рік захистив дисертацію на тему: Оптимізація вибору методики роз’єднання анатомічних компонентів черевної стінки при післяопераційних вентральних грижах гігантських розмірів.

Курси підвищення кваліфікації:

• 2020 р. – Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, ТУ «Відеолапароскопічна хірургія гострих хірургічних захворювань органів черевної порожнини».
  • 2021 р.– Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, ТУ «Лапароскопічна та мініінвазивна колопроктологія»
  • 2022 р.– Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, ТУ «Сучасна алопластична та лапароскопічна хірургія гриж живота».
  • 2023р.– Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, ТУ «Відеолапароскопічна хірургія гострих хірургічних захворювань органів черевної порожнини».

Виконує планові та ургентні операції на органах черевної порожнини в тому числі і лапароскопічними методами.

Оперативне лікування гриж живота будь якої складності.

Оперативна проктологія з перевагою малоінвазивних лазерних методик.