Завідувач кафедри фармації
Електронна адреса: [email protected]
Професор кафедри фармації, доктор фармацевтичних наук, старший дослідник, доцент
Освіта. Закінчив з відзнакою Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” за спеціальністю «біотехнологія» у 2008 році. У 2009 році пройшов спеціалізацію за фахом “вірусологія” у НМАПО імені П.Л. Шупика. У 2011 році отримав другу вищу освіту в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” за спеціальністю «економічна кібернетика» та отримав кваліфікацію магістра з економіки.
Кваліфікація. Магістр з біотехнології (2008). Спеціаліст-вірусолог (2009). Магістр з економіки (2011). Кандидат біологічних наук (2012). Доктор фармацевтичних наук (2020). Наукова спеціальність 15.00.01- технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація.
Професійна діяльність. Впродовж 2009-2017 рр. працював на посадах старшого лаборанта, старшого наукового співробітника ЦНДЛ, а з травня 2017 р. переведений на посаду доцента кафедри. З квітня 2018 р. призначений заступником декана медико-профілактичного та фармацевтичного факультету. З 2020 року – доцент кафедри організації і економіки фармації, а з 2021 року – професор кафедри фармації.
Наукова діяльність. З 2009 по 2012 рр. був здобувачем кафедри вірусології КМАПО імені П.Л. Шупика. Дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 14.03.11 - Медична та біологічна інформатика і кібернетика захистив у 2012 р. Тема дисертації: «Математичні моделі прогнозування ефективності ротавірусних вакцин в Україні». Науковий керівник - завідувач кафедри вірусології НУОЗУ імені П.Л. Шупика, доктор медичних наук, професор Дзюблик І.В.
У 2020 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора фармацевтичних наук за спеціальністю 15.00.01 - Технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація. Тема дисертації: «Наукове обґрунтування фармацевтичного забезпечення етіологічної діагностики, вакцинопрофілактики та фармакотерапії вірусних інфекцій». Науковий консультант - декан медико-профілактичного і фармацевтичного факультету, доктор фармацевтичних наук, професор Трохимчук В.В.
У 2020 році отримав вчене звання старшого дослідника за спеціальністю 226 – фармація, промислова фармація.
Автор та співавтор більше 80 наукових праць, у тому числі 8 – у наукових виданнях, що індексуються у міжнародній наукометричній базі Scopus; трьох наукових монографій; навчально-методичного посібника; методичних рекомендацій; двох патентів на корисну модель; 5 свідоцтв про реєстрацію авторського права на науковий твір.
Протягом останніх років брав участь у конференціях за фармацевтичним профілем, у тому числі у 18-му щорічному європейському конгресі Міжнародного товариства фармакоекономічних досліджень зі стендовою доповіддю та пройшов короткотривалі курси підвищення кваліфікації з фармакоекономіки протягом відвідування конгресу. Отримав третє призове місце за стендову доповідь на Третьому щорічному регіональному науковому симпозіумі в рамках концепції "Єдине здоров'я".
Член редакційної колегії фахового науково-практичного журналу «Фармацевтичний журнал».
Сфера наукових інтересів – питання фармацевтичного забезпечення етіологічної діагностики, вакцинопрофілактики та фармакотерапії вірусних інфекцій, математичне моделювання та прогнозування епідемічного процесу вірусних інфекцій, розробка систем підтримки прийняття рішень в діагностиці, вакцинопрофілактиці та фармакотерапії вірусних інфекцій.
Викладацька діяльність. По теперішній час працює на посаді професора кафедри фармації як обраний за конкурсом.