ГУМЕНЮК Галина Львівна

gumenuk@ifp.kiev.ua

Закінчила Київський медичний інститут ім.. О.О. Богомольця в 1983 році за спеціальністю лікувальна справа.

Працювала на посаді доцента кафедри фтизіатрії і пульмонології НМАПО ім. П.Л. Шупика з квітня 2009 року по червень 2018 року. Гуменюк Г. Л. працює на посаді професора кафедри фтизіатрії і пульмонології НМАПО ім. П.Л. Шупика з червня 2018року по теперішній час. Має стаж педагогічної роботи 8 років. Стаж наукової роботи – 32 роки.

У 1990 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю «Пульмонологія».

В травні 2017 року захистила докторську дисертацію зі спеціальності «пульмонологія». Тема дисертації: «Саркоїдоз органів дихання в Україні: епідеміологія, структура, семіотика, алгоритми,діагностика та лікування».

В 2003 році за рішенням Вищої атестаційної комісії України отримала звання старшого наукового співробітника.

В 2014 році здобула звання доцента.

Нагороджена Почесною грамотою Президії АМН України від
26 вересня 2002 року за значний особистий внесок у розвиток медичної науки і охорони здоров’я, Почесною грамотою Президії НАМН України від 21 травня 2016 року за значний внесок у розвиток медичної науки і практику охорони здоров’я та з нагоди Дня науки.

В її активі більше 186 друкованих робіт, також 1 рацпропозиція, 7 патентів, 3 монографії. Співавтор 7 винаходів, 13 інформаційних листів.

Викладацька діяльність присвячена актуальним питанням пульмонології (читання лекцій, проведення практичних і семінарських занять).