Преподобний Вячеслав Володимирович народився 11 березня 1972 року в місті Київ.

З 1991 по 1992 рік проходив військову службу в лавах Радянської армії.

З 1993 по 1999 рік навчався в Національному медичному університеті ім.О.О. Богомольця. Отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа».

З 1999 по 2001 рік навчався в  інтернатурі при Київській медичній академії післядипломної освіти ім.П.Л. Шупика  за спеціальністю «Хірургія».  Після закінчення працював лікарем-хірургом в Ірпінській центральній міській лікарні.

З 2001 по 2003 рік навчався в клінічній ординатурі при Київській медичній академії післядипломної освіти ім.П.Л. Шупика МОЗ України. Після закінчення клінічної ординатури поступив до аспірантури за спеціальністю «Хірургія» при Київській медичній академії післядипломної освіти ім.П.Л. Шупика МОЗ України.

Після закінчення аспірантури у 2009 році з успіхом захистив дисертацію та здобув наукове звання кандидата медичних наук. Тема дисертації: «Малоінвазивні технології в діагностиці та лікуванні кіст підшлункової залози».

З 2006 року по теперішній час працюю лікарем-хірургом, асистентом кафедри хірургії та проктології при Національній медичній академії післядипломної освіти ім.П.Л. Шупика. Хірург вищої категорії.

Маю другу вищу освіту. У 2011 році закінчив з відзнакою Міжрегіональну Академію управління персоналом за спеціальністю: Управління персоналом і економіка праці.