Search

КОСУБА Сергій Ігорович

E-mail: ksi.eye@yandex.ua  

Освіта: вища медична, Київський медичний інститут ім. О.О. Богомольця (1986) за спеціальністю «Лікувальна справа».

Кваліфікація: вища категорія зі спеціальності «Офтальмологія», спеціалізація за фахом «Дитяча офтальмологія». Загальний стаж роботи 32 роки. Стаж роботи за фахом офтальмологія 32 роки.

Науковий ступінь, вчене звання: кандидат медичних наук (2014).

Членство в українських та міжнародних асоціаціях:  член асоціації офтальмологів України, які займаються хірургічною практикою, член Європейської асоціації катарактальних та рефракційних хірургів.

Професійна діяльність: малоінвазивна офтальмохірургія, діагностика і лікування катаракти і глаукоми,діагностика і лікування аномалій рефракції, діагностика і лікування запальних захворювань органу зору.

Наукова діяльність: автор 37 публікацій, у тому числі наукові праці, опубліковані у вітчизняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях. Поглиблено вивчає методи діагностики та лікування патології кришталика, глаукоми.

Викладацька  діяльність: доцент кафедри офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України, працює на кафедрі офтальмології НМАПО імені П.Л. Шупика з 2003 року. Педагогічний стаж 15 років.