Google search

ДЯДИК Олена Олександрівна, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри.

Закінчила Донецький державний медичний інститут ім. М. Горького за спеціальністю «лікувальна справа». У 1993 році захистила кандидатську дисертацію. У 2006 р. захистила докторську дисертацію, професор. З квітня 2016 р. по теперішній час працює на посаді завідувачки кафедри морфології, клінічної патології та судової медицини.

Дядик О. О. - досвідчений педагог, лікар вищої категорії, має спеціалізацію з дитячої патологічної анатомії.

Дядик О. О. – співавтор 4 навчальних посібників (двох з грифом МОН України), методичних рекомендацій для студентів, лікарів-інтернів, лікарів. Брала участь у створенні банку ліцензійних тестових завдань для екзамену «КРОК-1» українською та англійською мовами, «КРОК-3» для інтернів-патологоанатомів. Володіє найсучаснішими методами морфологічних досліджень, у тому числі імуногістохімічними й електронномікроскопічними.

Автор/співавтор понад 400 друкованих наукових праць, в тому числі більше 50 праць у виданнях, що індексуються Scopus та Web of Science. Під керівництвом професора Дядик О.О. захищено 4 кандидатських дисертації, 3 дисертації докторів філософії, одна з них закордоном (Італія, м. Мілан). д керівництвом професора Дядик о.О. виконується 4 дисертаційні роботи на здобуття ступені доктора філософії та 1 докторська дисертаційна робота . 

Дядик О.О. - член спеціалізованої вченої ради з присудження наукового ступеня доктора наук Д 26.613.08 (м.Київ).

Член експертної проблемної комісії НУОЗ України «Патологічна анатомія та судова медицина».

Професор Дядик О.О. - президент Українського дивізіону Інтернаціональної Академії Патології (IAP); член клініко-експертної комісії МОЗ Україні; член Консультативної Ради Європейський товариства патології від України (member of Advisor Board of European Society of Pathology), член Європейський товариства патології; головуюча/координатор робочої групи від України для імплементації та участі в роботі європейської ради патологоанатомів (ESP) - ESP-UEMS Progress Test/Boards Examination; член робочої групи експертів з питань розробки проектів специфікацій та умов закупівлі медичних послуг за програмою медичних гарантій за напрямом секційне дослідження (НСЗУ); голова робочої групи з розробки програми з інтернатури за спеціальністю «Патологічна анатомія» (2022 р.)  головуюча/координатор робочої групи з розробки структури змісту іспиту «Крок 3» для спеціальності «Патологічна анатомія»; член «Центральної групи оперативного реагування на несприятливі події після імунізації/туберкулінодіагностики»; член робочої групи з питань розгляду випадків смертей від гострої респіраторної хвороби COVID-19, серед осіб, які отримали повний курс вакцинації проти гострої респіраторної хвороби CОVID-19, спричиненої короно вірусом SARS-CoV-2; заступник голови робочої групи з МОЗ України з розробки  Наказу № 1877 «Порядок проведення патологоанатомічного розтину» (06.09.2021 р.).

Співпрацює з ДУ «Центр громадського здоров'я МОЗ України» з питань COVID19, ВІЛ/СНІД інфекції, проводить роботу в комiсiї з питань етики.

В рамках Меморандуму відповідає за співпрацю з Королівським коледжем патологів (Royal College of Pathologists, Велика Британія).

Член ГО «Асоціація патологоанатомів України», заступник голови ГО «Асоціацію патологоанатомів і цитопатологів України».

Член європейського та українського клубу панкреатологів.

Член української та європейської асоціації дитячих нефрологів.

Член редакційних рад журналу «Патологія», «Нирки».

https://www.webofscience.com/wos/author/record/A-2500-2019