Тема науково-дослідної роботи кафедри щелепно-лицевої хірургії: "Особливості діагностики, клінічного перебігу, лікування та профілактики ускладнень у хворих з доброякісними пухлинами та пухлиноподібними утвореннями щелеп та білящелепних м’яких тканин" (ініціативно-пошукова тема, номер державної реєстрації 0117U002463, термін виконання 2017 – 2024 роки).

Науковий керівник НДР – завідучвач кафедри Заслужений діяч науки і техніки України доктор медичних наук Тимофєєв Олексій Олександрович.

Співробітниками кафедри за період її існування отримано понад 50 авторських свідоцтв і патентів, видано 14 монографій і 9 підручників, більше ніж 20 методичних рекомендацій і інформаційних листів, більше 900 наукових праць.

Наукова школа щелепно-лицевої хірургії