Search

Тимофєєв Олексій Олександрович - д.мед.н., професор, Заслужений діяч науки і техніки України, академік Української академії наук, Президент Української асоціації щелепно-лицевих хірургів і хірургів-стоматологів, заступник Генерального директора Міжнародного Біографічного Центру (Кембридж, Англія (DDG)), DG (Американський Біографічний інститут, Північна Кароліна, США), член Європейської і Міжнародної асоціації щелепно-лицевих хірургів. Має вищу кваліфікаційну категорію. У 2000 році нагороджений дипломом “За досягнення у 20-му сторіччі” (Великобританія). Заслужений діяч науки і техніки України (2002). Указом Президента України нагороджений орденом “За заслуги” III ступеня (2008). Людина року – 2009 (за версією ABI, США). Нагороджений дипломом Президії Академії медичних наук України (2005), Міністерством освіти і науки України – Нагрудним знаком “Петро Могила” (2008), почесними грамотами МОЗ України (2002, 2005, 2009) та Кабінету Міністрів України (2010), золотою медаллю і дипломом “За заслуги” Європейською науково-промисловою палатою (Бельгія, 2013). Полковник медичної служби запасу.

Має більше 850 друкованих праць наукового та навчально-методичного характеру. Член спеціалізованої вченої ради за фахом «Стоматологія».

Ушко Наталія Олексіївна.

E-mail: natalia.ushko@gmail.com

Ушко Наталія Олексіївна, у 1996 році закінчила Санкт-Петербурзький державний медичний університет імені академіка І. П. Павлова за спеціальністю "Стоматологія". З 2006 року по теперішній час працює на посаді доцента кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії ПВНЗ "Київський медичний університет" (з 2014 року – за сумісництвом). На кафедрі щелепно-лицевої хірургії працює з 2012 року: 2012 – 2014 роки – на посаді асистента за сумісництвом, з 2014 року по 2019 рік – на посаді доцента за контрактом, з 2019 року по теперішній час – на посаді професора за контрактом. Виконує обов'язки відповідального за наукову роботу на кафедрі щелепно-лицевої хірургії, відповідає за міжнародну діяльність, являється куратором лікарів-інтернів. Має вищу кваліфікаційну категорію.

Кандидат медичних наук з 2011 року. Доктор медичних наук з 2018 року. Дисертація на тему "Патогенез, диференційна діагностика, хірургічне лікування та профілактика ускладнень у хворих з амелобластомами щелеп". У 2021 році отримала вчене звання професора. Член спеціалізованої вченої ради за фахом «Стоматологія».

Має більше 150 друкованих праць наукового та навчально-методичного характеру. Є членом редакційної колегії фахових журналів "Сучасна стоматологія" та "Journal of Diagnostics and Treatment of Oral and Maxillofacial Pathology".

Індекс Хірша – 6 (у скопусі- 1).

Вєсова Олена Петрівна

E-mail: elen.vesova@gmail.com

Київський медичний інститут, 1985р.

Доктор медичних наук, професор кафедри Щелепно-лицевої хірургії. Член Української асоціації щелепно-лицевих хірургів та хірургів-стоматологів. Завуч кафедри. Лікарська вища категорія. Член редакційної колегії журналів "Современная стоматология" та "Journal of Diagnostics and Treatment of Oral and Maxillofacial Pathology"

Кіндрась Ігор Борисович, 1954 року народження

E-mail:  Kindras.Igor@gmail.com 

Закінчив стоматологічний факультет Київського медичного інституту у 1976 році. З 1987 року, після захисту кандидатської дисертації, працював на посаді асистента кафедри щелепно-лицевої хірургії, а з 1993 року і по теперішній час працює на посаді доцента цієї ж кафедри. Щелепно-лицевий хірург вищої категорії. Кадидат медичних наук, Заслужений лікар України.

Кандидат медичних наук, асистент кафедри.

Закінчив стоматологічний факультет Української медичної стоматологічної академії у 1997 році.

Кандидат медичних наук, 2016, «Клініко-експериментальне обґрунтування вибору методу тривимірної обтурації кореневих каналів зубів».

Кандидат медичних наук, доцент.

Займається всіма розділами амбулаторної хірургічної стоматології.