
Ушко Наталія Олексіївна.
E-mail: natalia.ushko@gmail.com
Ушко Наталія Олексіївна, у 1996 році закінчила Санкт-Петербурзький державний медичний університет імені академіка І. П. Павлова за спеціальністю "Стоматологія". З 2006 року по теперішній час працює на посаді доцента кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії ПВНЗ "Київський медичний університет" (з 2014 року – за сумісництвом). На кафедрі щелепно-лицевої хірургії Націнальної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика (НУОЗ) працює з 2012 року: 2012 – 2014 роки – на посаді асистента за сумісництвом, з 2014 року по 2019 рік – на посаді доцента за контрактом, з 2019 року по теперішній час – на посаді професора за контрактом. Виконує обов'язки відповідального за наукову роботу на кафедрі щелепно-лицевої хірургії, відповідає за міжнародну діяльність, являється куратором лікарів-інтернів. Має вищу кваліфікаційну категорію.
Кандидат медичних наук з 2011 року. Доктор медичних наук з 2018 року. Дисертація на тему "Патогенез, диференційна діагностика, хірургічне лікування та профілактика ускладнень у хворих з амелобластомами щелеп". У 2021 році отримала вчене звання професора. Член спеціалізованої вченої ради за фахом «Стоматологія».
Має більше 150 друкованих праць наукового та навчально-методичного характеру. Являється членом редакційної колегії фахових журналів "Сучасна стоматологія" та "Journal of Diagnostics and Treatment of Oral and Maxillofacial Pathology".
Індекс Хірша – 6 (у скопусі- 1).
