Титова Тетяна Анатоліївна, кандидат медичних наук, доцент кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

В 1981 р. закінчила Читинський державний медичний інститут, лікувально-профілактичний факультет.

В 1983 р. – закінчила інтернатуру за фахом терапія. До 1987 року працювала лікарем-ординатором в терапевтичному відділі міської лікарні № 25 м. Харків. З 1987 по 2000 рр. завідувала терапевтичним відділенням міської лікарні м. Харків.

З 1996 по 2000 рр. – навчалася у заочної аспірантурі при НДІ терапії ім. академіка Л. Т. Малої, під час якої захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему «Зміст фосфоінозитидів та активність карбоксиангідрази у хворих на нефрогенну гіпертонію в динаміці лікування».

З 2000 по 2013 рр. працювала в Харківський медичної академії післядипломної освіти, спочатку на посаді асистента кафедри терапії, потім доцента кафедри сімейної медицини.

З 2013 року  - доцент кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика.

Автор понад 221 наукових та науково-методичних робіт, 7 монографій, 46 методичних рекомендацій, з них 31- затверджених МОЗ України.

Постійно підвищує свій професійний рівень на курсах удосконалення, науково-практичних конференціях та семінарах, в тому числі, міжнародних з питань сімейної медицини. Має вищі кваліфікаційні категорії по внутрішнім хворобам, загальній практиці-сімейній медицині, ультразвуковій діагностиці. Має сертифікати тренера з питань туберкульозу, Covid-19, посттравматичного синдрому. Приймала участь в розробці різних клінічних настанов і уніфікованих протоколів по первинній медичній допомозі. Приймала участь в роботі ВООЗ в Україні з питань туберкульозу, вакцинації Covid-19, діагностики та лікування пацієнтів з Covid-19 в амбулаторній практиці. Автор 13 циклів тематичного вдосканалення.

У воєнний час велику увагу приділяла лікувальній роботі в клініці, сучасним питанням діагностики та лікування пацієнтів в стресових ситуаціях.

Постійно приймає участь в науково-практичних конференціях та семінарах, в тому числі, міжнародних з питань сімейної медицини.

Нагороджена медаллю «Знання, душу, серце - людям» від Всеукраїнського об’єднання «Країна», під № 465.