Search

 
 

Колектив

Провідний інженер з будівництва 

Лугова Раїса Іванівна

тел./факс: 205-48-32 

Інженер з нагляду за безпечним технічним станом будівель університету

Діюк Олег Миколайович

тел./факс: 205-48-32

Функції та завдання

- Нагляд за  належним технічним станом будівель, будівельних конструкцій, інженерних мереж, своєчасним і якісним проведенням їх ремонту,  а також запобігання виникненню аварійних ситуацій.

- Огляд будівель університету на предмет необхідності виконання робіт з капітального або поточного ремонту приміщень, конструкцій будівель, внутрішніх та зовнішніх мереж енергоносіїв.

- Аналіз та подання на розгляд керівництву пропозицій з формування річного плану на ремонтно-будівельні роботи.

Нормативна база 

Закон України «Про здійснення державних закупівель»

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності та вдосконалення державного регулювання у сфері містобудівної діяльності» 

Постанова КМУ від 05.05.1997 № 409 «Про забезпечення надійності й безпечної експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж».

Використання в роботі збірників ресурсних елементних кошторисних норм на ремонтно-будівельні роботи (ДБН), Державного класифікатора продукції та послуг (ДКПП).

Нормативні документами з питань обстежень, паспортизації, безпечної та надійної експлуатації виробничих будівель і споруд, затвердженими спільним наказом Держкомбуду та Держнаглядохоронпраці України від 27.11.1997 № 32/228

Інструкцією по технічній експлуатації будівель університету.

НАША АДРЕСА
04112   м. Київ,  вул. Дорогожицька, 9,
тел./факс (044) 205-48-18
E-mail: prore-agr@nuozu.edu.ua