У квітні 2023 року виповнюється півроку Українському центру психоаналізу (ukrpsy.com.ua), заснованому доцентом кафедри філософії та іноземних мов НУОЗ України імені П.Л. Шупика, Єгором Буцикіним.

Одним із потужних напрямків роботи центру є переклади українською мовою класичних і сучасних текстів із філософії, психології, психіатрії та психотерапії.

Матеріали роботи центру активно використовуються викладачами кафедри філософії та іноземних мов для методологічного забезпечення таких навчальних циклів для аспірантів як «Філософія, сучасна методологія наукових досліджень та біоетика» і «Логіка наукового дослідження та сучасна філософія науки».

Завдяки перекладацькій діяльності Українського центру психоаналізу аспіранти НУОЗ України імені П.Л. Шупика мають змогу ознайомитися із сучасними дослідженнями з філософії нейробіології, психології, психіатрії та психотерапії: енактивізмом, екологічною психіатрією, втіленим підходом у філософії біології тощо, викладеними українською мовою.