03.05.2023 року кафедра медицини катастроф та військово-медичної підготовки медичного факультету НУОЗ України імені П. Л. Шупика взяла участь у тренувальних міжвідомчих навчаннях з реагування підрозділів системи медицини катастроф міста Києва за умов випадків масових уражень.

Відпрацьовувалась командна робота усіх рятувальних служб, від диспетчерських ДСНС, медичних служб та підрозділів правопорядку, штабу реагування, алгоритм діяльності на місці події, під час евакуації та злагодженість роботи персоналу в лікарні швидкої медичної допомоги.

Організаторами навчань були департамент охорони здоровʼя, Київський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (КЦЕМД та МК), Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги (КМКЛШМД), Київський рятувальний центр ДСНС. Особлива увага приділялась проведенню медичного сортування: первинного (на місці події) та вторинного (у приймальному відділенні лікарні).

Сучасне медичне оснащення карет швидкої допомоги, рятувальних підрозділів ДСНС, КМКЛШМД дозволило відпрацювати практичні навички відповідно до найкращих міжнародних протоколів з урахуванням досвіду, набутого під час воєнного стану в Україні, завдяки постійному навчанню персоналу бригад ШМД у створеному тренувальному підрозділі Київського центра медицини катастроф, а також багаторічній творчій співпраці з клінічними базами нашого університету (з 1987 року).

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів