31.08.23 року відбулося перше в новому навчальному році засідання кафедри терапії і геріатрії НУОЗ України імені П.Л. Шупика. Під час засідання обговорена потенційна значущість теми дисертації доцента Е. Сабодаша, який є претендентом на навчання в очній докторантурі.

Тема дисертації «Структурно-функціональні особливості патології підшлункової залози в процесі онтогенезу та методи корекції»,  науковий керівник завідувач кафедри терапії і геріатрії, професор А. Дорофєєв.

На підставі доповіді Е. Сабодаша, відповідей на запитання присутніх, наукової дискусії та обговорення теми співробітниками кафедри було зроблено висновок, що тема наукової роботи Е. Сабодаша має високу наукову та клінічну значущість, може бути рекомендована для подальшої наукової роботи, також були висловлені пропозиції відносно дисертаційної роботи на період до 2025 року.