Google search

 
 

Внаслідок воєнних дії на території України велика кількість працездатного населення країни втратила здоров’я та працездатність, що визначило негативний економічний та медико-соціальний вплив, який знижує потенціал для післявоєнного відновлення промисловості та інфраструктури. У зв’язку із цим, відновлення здоров’я комбатантів та постраждалого населення є одним із стратегічних пріоритетів країни.

Зазначене визначило необхідність підсилення з 2014 року освітньої, наукової та клінічної діяльності кафедри медицини праці, психофізіології та медичної екології НУОЗ України імені П.Л. Шупика у напрямку розробки нових і впровадження існуючих методів і засобів психофізіологічної, професійної та трудової реабілітації осіб працездатного віку.

Кафедрою здійснюється співробітництво з ДУ «Інститут медицини праці імені Ю. І. Кундієва НАМН України» в межах діяльності Центру медико-психологічної реабілітації. Центр обладнано найсучаснішими засобами фізичної реабілітації на основі роботизованих і комп’ютеризованих апаратних комплексів з елементами віртуальної реальності. Також під час курсу реабілітації пацієнти забезпечуються комплексною діагностикою і лікуванням. До складу мультидисциплінарної команди, яка включає досвідчених лікарів, психологів, реабілітологів і ерготерапевтів, входить старший викладач кафедри Дмитро Зайцев.

Багаторічний досвід кафедри у напрямку реабілітації працездатного населення відзначено на національному рівні. За результатами відкритого конкурсу старший викладач кафедри Д. Зайцев увійшов до складу робочої групи позаштатних експертів Національної служби здоров’я України за напрямом «Реабілітація». Зазначена група експертів об’єднує зусилля 24 фахівців з 10 регіонів країни – лікарів, викладачів, організаторів охорони здоров’я, громадських діячів, представників закладів різного рівня державної, галузевої, комунальної та приватної медицини. Метою роботи цієї груп є обговорення та формування специфікацій та умов закупівлі медичних послуг у напрямку реабілітації пацієнтів різних груп.

Входження до складу робочої групи НСЗУ представника кафедри дозволяє поширити в межах країни набутий досвід з питань реабілітації осіб працездатного віку та покращити отримання і використання актуальної інформації, кращого досвіду.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також