Кафедра загальної та невідкладної хірургії Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика відзначає важливу роль симуляційних тренажерів у процесі навчання інтернів лапароскопічній хірургії.

Наша кафедра приділяє велику увагу підготовці молодих хірургів та прикладає максимальні зусилля для того, щоб інтерни набули необхідних практичних навичок, які стануть основою їхньої продуктивної роботи в майбутньому.

Лапароскопічна хірургія є важливою галуззю сучасної медицини, і навички у цій області є ключовими для молодих хірургів. Саме тому ми використовуємо сучасні симуляційні тренажери для відпрацювання навичок з лапароскопії. Такі тренажери дозволяють інтернам вивчати різноманітні лапароскопічні процедури, відчувати реалістичність операційного процесу та вдосконалювати свої навички без втручання в пацієнтів.

Кафедра загальної та невідкладної хірургії визнає, що знання та практичні навички з лапароскопічної хірургії є невід'ємною частиною професійної підготовки молодих хірургів, і завдяки навчанню на симуляційних тренажерах ми гарантуємо, що наші випускники матимуть необхідні компетенції для ефективного та безпечного надання медичної допомоги пацієнтам. Пишаємося можливістю надавати нашим слухачам сучасні інструменти та ресурси для досягнення високого професійного рівня у галузі лапароскопічної хірургії.