Наукова спільнота кафедри ортопедії і травматології Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика ділиться гарною новиною про офіційний захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 222 «Медицина», галузь 22 «Охорона здоров'я» Олексія Оліфіренка (науковий керівник – професор Олександр Мовчан). Засідання разової спеціалізованої ради проходило під головуванням професора Миколи Анкіна.

25 жовтня 2023 року Олексій Оліфіренко успішно захистив дисертацію на тему «Використання репаративних технологій в лікуванні остеоартриту (клініко-експериментальне дослідження)». Результати його дисертаційного дослідження визнані вагомим науковим внеском у галузь ортопедії і травматології.

Офіційні опоненти та рецензенти (професори Володимир Кваша, Олександр Страфун, Олександр Радомський, доцент Володимир Шуба) у своїх виступах відзначили наукову новизну і практичне значення одержаних результатів. Рішенням разової спеціалізованої ради Олексію Оліфіренку присуджено ступінь доктора філософії у галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина».

Захист дисертації - це важливий крок у науковій кар'єрі здобувача,  підтвердження його глибоких знань та особистого внеску у розвиток медицини.

Вітаємо Олексія Оліфіренко з цим значущим досягненням та бажаємо подальших наукових та професійних успіхів. Його дослідження обіцяє покращити якість лікування остеоартриту та позитивно вплинути на якість життя пацієнтів.

Корисність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів