Нещодавно відбулося засідання наукової комісії Інституту післядипломної освіти, на якому були присутні завідувач відділу аспірантури та докторантури доцент Наталія Серьогіна, директор Інституту післядипломної освіти (ПО) професор Олена Шарікадзе, завідувач відділу наукових електронних ресурсів та інформаційних технологій наукової бібліотеки доцент Ольга Гетало, голова наукової комісії інституту Анна Крилова, члени наукової комісії, відповідальні за наукову роботу на кафедрах інституту та аспіранти.

Метою зустрічі було роз’яснення організаційних питань, які стосуються наукової роботи на кафедрах, навчального процесу в аспірантурі, основних питань щодо проміжних атестацій та заключної атестації аспірантів.

Із вступним словом виступила директор Інституту ПО професор Олена Шарікадзе і висвітлила особливості атестування аспірантів та затвердження тем дисертаційних робіт на Вченій раді Інституту.

Завідувач відділу аспірантури та докторантури НУОЗ України імені П.Л. Шупика доцент Наталія Серьогіна розповіла про оновлені вимоги до дисертаційних робіт 2023 року, термінів виконання та ведення документації в аспірантурі.

Завідувач відділу наукових електронних ресурсів та інформаційних технологій наукової бібліотеки НУОЗ України імені П.Л. Шупика доцент Ольга Гетало виступила з доповіддю «Наукові фахові видання України. ORCID - відкритий ідентифікатор дослідника». Була надана інформація про нормативну базу щодо публікації наукових досягнень, реєстри наукових фахових видань України, тонкощі пошуку видань відповідно до спеціальності та отримання конкретного вченого звання чи ступеня. Окремо зупинилися на можливостях розміщення та пошуку наукової інформації на платформі ORCID.

Голова наукової комісії інституту післядипломної освіти Анна Крилова доповіла про моніторинг виконання дисертаційних робіт аспірантами кафедр інституту.

Крім того, на засіданні було розглянуто теми дисертаційних робіт аспірантів кафедр Інституту післядипломної освіти та рекомендовано до затвердження на Вченій раді Інституту.